MĒS ESAM KOPĀ AR JUMS! 

Strādājot šajā nozarē no 2007. gada, esam uzkrājuši praktiskās lietošanas pieredzi, garantijas un pēcpārdošanas apkalpošanas pieredzi tādu dažādu zīmolu  kā Melex, EZGO, Club Car, Marshell,  Eagle elektromobiļiem . Veicam itāļu zīmola ITALCAR  specializētā elektrotransporta garantijas un pēcpārdošanas servisu .  

Tā kā esam arī šāda veida transportlīdzekļu īpašnieki,  kas paši lieto elektromobiļus ikdienā, savus klientus konsultējam par lietošanas, apkopju  un remonta jautājumiem, kas  rodas ekspluatējot šos elektromobiļus dažādos apstākļos daudzu gadu garumā un palīdzam saskatīt veidus kā paplašināt iegādātā elektromobiļa izmantošanas  iespējas.      

Veicam pilna servisa apkopi un saviem klientiem, pēc nepieciešamības, nodrošinām maiņas elektromobili. Ar mūsu rīcībā esošo mobilo servisa bāzi veicam remontdarbus izbraukumā pie klienta, bet lielākiem darbiem nodrošinām klienta elektromobiļa transportēšanu uz savu stacionāro servisa bāzi  un atpakaļ,  

Pie mums var iegādāties nepieciešamās rezerves daļas, elektromobiļu aksesuārus, Solardrive saules uzlādes sistēmas, lādētājus, kā arī WET, AGM, GEL un Litija akumulatoru baterijas no tādiem ražotājiem kā TROJAN,  MOVE un citiem.


Trojan baterijas